Preskočiť na hlavný obsah

Časté otázky / FAQ - www.glosery.com - pánske a dámske náramky

V krátkosti Vám predstavujeme zoznam častých otázok, ktoré určite napomôžu pri nákupe Glosery doplnkov. Na všetky otázky sme sa snažili odpovedať krátko a výstižne, a preto veríme, že medzi odpovediami nájdete aj tu svoju. V prípade akýchkoľvek nejasností nás môžete kontaktovať na email info@glosery.com.

Akú veľkosť doplnku si zvoliť?
Keďže veľkosť je dôležitá, tak sme pre Vás pripravili jednoduchý návod ako si správne zmerať veľkosť náramku.
  
Každý náramok je uložený v darčekovej krabičke?
Áno, všetky náramky sú bezpečne uložené v Glosery vrecúšku a  spolu uložené v  Glosery krabičke.

Naozaj ide o originálne výrobky Glosery? 
Áno, všetky naše náramky majú originálny dizajn navrhnutý pod značkou Glosery a ponúkaný len pod touto značkou. Náramky sú "handmade" ručne vyrábané, niekoľkokrát kontrolované a bezpečne uložené v Glosery vrecúšku a krabičke. Zákazník v podstate dostane originálny módny doplnok, ktorý nikde inde nezoženie a ktorý veľkostne prispôsobíme jeho požiadavkám. Viac o dizajne nájdete v  tomto článku.

Môžem si zmeniť design doplnku?
Áno, zmena designu je možná. Taktiež niektoré úpravy môžu mať za následok zmenu ceny výrobku. Viac informácii získate emailom na info@glosery.com.

Tovar Vám nevyhovuje a chcete ho vrátiť?
Odstúpiť od zmluvy môžete do 14 kalendárnych dní a to bez udania dôvodu. Viac info -TU-.

Nevyhovuje Vám veľkosť náramku?
Nevadí, pretože prvá zmena veľkosti je u nás bezplatná. Náramok odošlite na adresu Ing. Jozef Rudišin - Glosery, Mierová 1937/75, 066 01, Humenné spolu s formulárom na zmenu veľkosti a my Vám ho odošleme upravený v čo najkratšej dobe.

Čo v prípade, ak tovar nie je skladom?
V prípade, že tovar nie je skladom a Vy o to máte záujem, tak nás prosím kontaktujte emailom na info@glosery.com a my sa ho posnažíme čo najskôr doplniť.

Máte dopravu zdarma?
Áno, doprava zdarma platí pre všetky objednávky na Slovensko a Česko pri objednání nad 50 Eur / 1500 Kč - platí pre doporučenú zásielku. Mimo územia SR / ČR je poštovné 4,- Eur / 120,- CZK. Viac o doprave -TU-.

Odosielate aj mimo územia SR a ČR?
Áno, odošleme do celého sveta. Možná platba prostredníctvom PayPal. Poštovné a balné 4,- Eur pre celý svet. Viac info -TU-.

Aká je dodacia doba?
V rámci Slovenska je dodanie do 2 pracovných dní/doporučená zásielka alebo kuriérom Slovenskej pošty do 24 hodín. Do Českej republiky je dodanie do 3 pracovných dní. Mimo územia SR a ČR je dodanie od 4-10 pracovných dní. Všetky zásielky sú odosielané doporučene na Vašu adresu spolu so sledovacím číslom, ktoré Vám zašleme na email. Viac o doprave -TU-.

Aký je význam použitých kameňov?
Význam jednotlivých použitých kameňov nájdete v obrázkovom prevedení -TU-.

Píšete, že Vaše produkty sú "handmade" ručne vyrábané. Je to pravda?
Áno, všetky naše produkty sú ručne vyrábané / vyskladané na Slovensku. Sú z kvalitných a prírodných materiálov, dôsledne skontrolované a bezpečne uložené v Glosery vrecúšku a krabičky. Viac informácií o našich produktoch nájdete v článku dizajn a balenie.

Ako sa o Glosery doplnky starať?
Vytvorili sme pre Vás jednoduchý návod ako sa o Glosery doplnky starať.

Čo v prípade, ak chcem Váš výrobok reklamovať.
V prípade reklamácie postupujte podľa reklamačného poriadku. Na výrobok máte záruku 2 roky.

Čo v prípade, ak sa mi doplnok poškodil (pádom, poškriabaním a podobne)?
V prípade mechanického poškodenia na všetky Glosery doplnky poskytujeme servis na opravu, výmenu poškodených častí doplnku a to za minimálny poplatok. V takom prípade nás kontaktujte emailom na info@glosery.com a dohodneme podrobnosti opravy / výmeny.

Ak ste nenašli odpoveď na svoju otázku, tak nás prosím neváhajte kontaktovať emailom na info@glosery.com.


Follow & Subscribe
fb instagram twitter_1 yt pinterest google blog

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Vianoce s Glosery bez obáv

Vianoce s Glosery bez obáv :-) S nami nemusíte riešiť, čo s nevhodným darčekom! Náramky značky Glosery sú v súčasnosti skvelým darčekom pod stromček a my to dobre vieme. Preto sme pre Vás pripravili jedinečnú možnosť, kedy nemusíte riešiť, čo v prípade, ak náramok nevyhovuje, nesadne veľkosť a pod.. GARANCIA vrátenia peňazí, výmeny a zmeny veľkosti náramku až po Vianociach do 15.1.2018 . Tak preto neváhajte a už teraz môžete bez obáv nakúpiť darčeky na Vianoce pre svojich blízkych. Ak náramok nebude vyhovovať, prípadne nebude sedieť veľkosť, tak ho jednoducho vrátite / požiadate o zmenu veľkosti ZDARMA. Predĺžená lehota platí pre všetky nákupy uskutočnené od 18.10.2017. Neváhajte a potešte blízkeho vianočným darčekom od značky Glosery! Ponúkame Vám najlepší a najväčší výber originálnych korálkových náramkov. Na výber máte takmer 200 druhov pánskych a dámskych náramkov. Prajeme Vám príjemný nákup G l o s e r y Ostatné podmienky vrátenia, výmeny a z

Veľkosť Glosery náramku na želanie

Možno si kladiete otázku, akú veľkosť Glosery náramku si vlastne zvoliť, aby nosenie bolo pohodlné a samozrejme dobre to vyzeralo. Je to jednoduché. Značka Glosery Vám ponúka možnosť si zvoliť vlastnú veľkosť náramku a tak si môžete byť 100% istý, že Vám náramok na ruku sadne ako uliatý. Veľkosti sa nemusíte obávať! Dôležité je si správne zmerať obvod zápästia, viď obrázok nižšie: O všetko ostatné sa postaráme my. Všetky náramky prispôsobíme zápästiu štandardne "tak akurát" za pomoci kvalitného elastického 1mm lanka.  Ak máte nejaký špeciálny požiadavok, napr. chcete mať náramok extra voľný, utiahnutý, vieme vám určite vyhovieť.   A čo je skvelé?! V prípade, že Vám veľkosť náramku aj napriek tomu nevyhovuje, nevadí, pretože prvá zmena veľkosti je u nás bezplatná! Náramok spolu s  formulárom na zmenu veľkosti  zašlete na našu adresu a my Vám ho odošleme upravený v čo najkratšej dobe. Pánske a dámske Glosery náramky sú skvelou voľbou pre

O nás

Značka   Glosery   je na trhu od roku 2017 a vznikla z dôvodu ponúknuť originálne, módne, ručne vyrobené pánske a dámske doplnky. Zameriava sa predovšetkým na výrobu a predaj originálnych náramkov do celého sveta. Všetky náramky majú moderný a jedinečný dizajn, ktorý nájdete len pod značkou Glosery. Náramky sú vyrobené z prírodných a kvalitných materiálov , ktoré v sebe nesú určitý význam. Taktiež sú zákazníkovi prispôsobené  presne na mieru  a bezpečne uložené v  Glosery vrecúšku a krabičke . Značka Glosery ponúka originálne a kvalitné náramky, ktoré sú inšpirované najnovšími módnymi trendmi vo svete. Vždy navrhneme a vyrobíme originálny náramok značky Glosery, preto rovnaké dizajnové kúsky ako u nás nikde inde nenájdete. Prajeme príjemný nákup! G l o s e r y www.glosery.com Naše Glosery produkty budeme pravidelne predstavovať na blogu  www.glosery.com/blog alebo  glosery.blogspot.com . Taktiež na našich sociálnych sieťach Facebooku , Instagrame