Preskočiť na hlavný obsah

Časté otázky / FAQ - www.glosery.com - pánske a dámske náramky

V krátkosti Vám predstavujeme zoznam častých otázok, ktoré určite napomôžu pri nákupe Glosery doplnkov. Na všetky otázky sme sa snažili odpovedať krátko a výstižne, a preto veríme, že medzi odpovediami nájdete aj tu svoju. V prípade akýchkoľvek nejasností nás môžete kontaktovať na email info@glosery.com.

Akú veľkosť doplnku si zvoliť?
Keďže veľkosť je dôležitá, tak sme pre Vás pripravili jednoduchý návod ako si správne zmerať veľkosť náramku.
  
Každý náramok je uložený v darčekovej krabičke?
Áno, všetky náramky sú bezpečne uložené v Glosery vrecúšku a  spolu uložené v  Glosery krabičke.

Naozaj ide o originálne výrobky Glosery? 
Áno, všetky naše náramky majú originálny dizajn navrhnutý pod značkou Glosery a ponúkaný len pod touto značkou. Náramky sú "handmade" ručne vyrábané, niekoľkokrát kontrolované a bezpečne uložené v Glosery vrecúšku a krabičke. Zákazník v podstate dostane originálny módny doplnok, ktorý nikde inde nezoženie a ktorý veľkostne prispôsobíme jeho požiadavkám. Viac o dizajne nájdete v  tomto článku.

Môžem si zmeniť design doplnku?
Áno, zmena designu je možná. Taktiež niektoré úpravy môžu mať za následok zmenu ceny výrobku. Viac informácii získate emailom na info@glosery.com.

Tovar Vám nevyhovuje a chcete ho vrátiť?
Odstúpiť od zmluvy môžete do 14 kalendárnych dní a to bez udania dôvodu. Viac info -TU-.

Nevyhovuje Vám veľkosť náramku?
Nevadí, pretože prvá zmena veľkosti je u nás bezplatná. Náramok odošlite na adresu Ing. Jozef Rudišin - Glosery, Mierová 1937/75, 066 01, Humenné spolu s formulárom na zmenu veľkosti a my Vám ho odošleme upravený v čo najkratšej dobe.

Čo v prípade, ak tovar nie je skladom?
V prípade, že tovar nie je skladom a Vy o to máte záujem, tak nás prosím kontaktujte emailom na info@glosery.com a my sa ho posnažíme čo najskôr doplniť.

Máte dopravu zdarma?
Áno, doprava zdarma platí pre všetky objednávky na Slovensko a Česko pri objednání nad 50 Eur / 1500 Kč - platí pre doporučenú zásielku. Mimo územia SR / ČR je poštovné 4,- Eur / 120,- CZK. Viac o doprave -TU-.

Odosielate aj mimo územia SR a ČR?
Áno, odošleme do celého sveta. Možná platba prostredníctvom PayPal. Poštovné a balné 4,- Eur pre celý svet. Viac info -TU-.

Aká je dodacia doba?
V rámci Slovenska je dodanie do 2 pracovných dní/doporučená zásielka alebo kuriérom Slovenskej pošty do 24 hodín. Do Českej republiky je dodanie do 3 pracovných dní. Mimo územia SR a ČR je dodanie od 4-10 pracovných dní. Všetky zásielky sú odosielané doporučene na Vašu adresu spolu so sledovacím číslom, ktoré Vám zašleme na email. Viac o doprave -TU-.

Aký je význam použitých kameňov?
Význam jednotlivých použitých kameňov nájdete v obrázkovom prevedení -TU-.

Píšete, že Vaše produkty sú "handmade" ručne vyrábané. Je to pravda?
Áno, všetky naše produkty sú ručne vyrábané / vyskladané na Slovensku. Sú z kvalitných a prírodných materiálov, dôsledne skontrolované a bezpečne uložené v Glosery vrecúšku a krabičky. Viac informácií o našich produktoch nájdete v článku dizajn a balenie.

Ako sa o Glosery doplnky starať?
Vytvorili sme pre Vás jednoduchý návod ako sa o Glosery doplnky starať.

Čo v prípade, ak chcem Váš výrobok reklamovať.
V prípade reklamácie postupujte podľa reklamačného poriadku. Na výrobok máte záruku 2 roky.

Čo v prípade, ak sa mi doplnok poškodil (pádom, poškriabaním a podobne)?
V prípade mechanického poškodenia na všetky Glosery doplnky poskytujeme servis na opravu, výmenu poškodených častí doplnku a to za minimálny poplatok. V takom prípade nás kontaktujte emailom na info@glosery.com a dohodneme podrobnosti opravy / výmeny.

Ak ste nenašli odpoveď na svoju otázku, tak nás prosím neváhajte kontaktovať emailom na info@glosery.com.


Follow & Subscribe
fb instagram twitter_1 yt pinterest google blog

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Vianoce s Glosery bez obáv

Vianoce s Glosery bez obáv :-) S nami nemusíte riešiť, čo s nevhodným darčekom! Náramky značky Glosery sú v súčasnosti skvelým darčekom pod stromček a my to dobre vieme. Preto sme pre Vás pripravili jedinečnú možnosť, kedy nemusíte riešiť, čo v prípade, ak náramok nevyhovuje, nesadne veľkosť a pod.. GARANCIA vrátenia peňazí, výmeny a zmeny veľkosti náramku až po Vianociach do 15.1.2018 . Tak preto neváhajte a už teraz môžete bez obáv nakúpiť darčeky na Vianoce pre svojich blízkych. Ak náramok nebude vyhovovať, prípadne nebude sedieť veľkosť, tak ho jednoducho vrátite / požiadate o zmenu veľkosti ZDARMA. Predĺžená lehota platí pre všetky nákupy uskutočnené od 18.10.2017. Neváhajte a potešte blízkeho vianočným darčekom od značky Glosery! Ponúkame Vám najlepší a najväčší výber originálnych korálkových náramkov. Na výber máte takmer 200 druhov pánskych a dámskych náramkov. Prajeme Vám príjemný nákup G l o s e r y Ostatné podmienky vrátenia, výmeny a z

Glosery balenie

Vítajte na našom Glosery blogu, kde budeme pravidelne pridávať novinky a rôzne inšpirácie. Taktiež nás nájdete na oficiálnej stránke Glosery . V úvode by sme Vám radi priblížili oficiálne balenia pre Glosery doplnky. Všetky Glosery výrobky sú bezpečne uložené v originálnom Glosery balení v dvoch farebných kombináciách a taktiež máme pre vás prichystané špeciálne balenie pre limitovanú edíciu Glosery. V každej Glosery krabičke sa ešte nachádza Glosery vrecúško, kde je doplnok uložený. Balenie White & Gold Kombinácia bielej krabičky so zlatým razeným logom Glosery a bielym vrecúškom s logom. Vrecúško so zlatým Glosery logom. Unboxing Balenie Black & Silver  Kombinácia čiernej krabičky so strieborným razeným logom Glosery a čiernym vrecúškom s logom. Vrecúško so strieborným Glosery logom. Unboxing Balenie Black & Gold (limitovaná edícia)  Taktiež bude v ponuke balenie pre limitovanú e