Preskočiť na hlavný obsah

Glosery balenie

Vítajte na našom Glosery blogu, kde budeme pravidelne pridávať novinky a rôzne inšpirácie. Taktiež nás nájdete na oficiálnej stránke Glosery.
V úvode by sme Vám radi priblížili oficiálne balenia pre Glosery doplnky.

Všetky Glosery výrobky sú bezpečne uložené v originálnom Glosery balení v dvoch farebných kombináciách a taktiež máme pre vás prichystané špeciálne balenie pre limitovanú edíciu Glosery.V každej Glosery krabičke sa ešte nachádza Glosery vrecúško, kde je doplnok uložený.
Balenie White & Gold
Kombinácia bielej krabičky so zlatým razeným logom Glosery a bielym vrecúškom s logom.

Vrecúško so zlatým Glosery logom.
Unboxing
Balenie Black & Silver 
Kombinácia čiernej krabičky so strieborným razeným logom Glosery a čiernym vrecúškom s logom.
Vrecúško so strieborným Glosery logom.

Unboxing


Balenie Black & Gold (limitovaná edícia) 
Taktiež bude v ponuke balenie pre limitovanú edíciu Glosery doplnkov. Kombinácia čiernej krabičky so zlatým razeným logom Glosery a čierno-zlatým vrecúškom. 

Unboxing

Ďakujeme za prečítanie. 

Naše Glosery produkty budeme pravidelne predstavovať na blogu www.glosery.com/blog alebo glosery.blogspot.com. Taktiež na našich sociálnych sieťach Facebooku, Instagrame, Twitteri, YouTube, Printereste, Google+ nájdete množstvo noviniek a inšpirácie.

Follow & Subscribe
fb instagram twitter_1 yt pinterest google blog

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Časté otázky / FAQ - www.glosery.com - pánske a dámske náramky

V krátkosti Vám predstavujeme zoznam častých otázok, ktoré určite napomôžu pri nákupe Glosery doplnkov. Na všetky otázky sme sa snažili odpovedať krátko a výstižne, a preto veríme, že medzi odpovediami nájdete aj tu svoju. V prípade akýchkoľvek nejasností nás môžete kontaktovať na email  info@glosery.com . Akú veľkosť doplnku si zvoliť? Keďže veľkosť je dôležitá, tak sme pre Vás pripravili  jednoduchý návod  ako si správne zmerať veľkosť náramku.    Každý náramok je uložený v darčekovej krabičke? Áno, všetky náramky sú bezpečne uložené v Glosery   vrecúšku a  spolu uložené v  Glosery krabičke . Naozaj ide o originálne výrobky Glosery?  Áno, všetky naše náramky majú originálny dizajn navrhnutý pod značkou Glosery a ponúkaný len pod touto značkou. Náramky sú "handmade" ručne vyrábané, niekoľkokrát kontrolované a bezpečne uložené v Glosery vrecúšku a krabičke. Zákazník v podstate dostane originálny módny doplnok, ktorý nikde inde nezoženie a ktorý  veľkostne

Vianoce s Glosery bez obáv

Vianoce s Glosery bez obáv :-) S nami nemusíte riešiť, čo s nevhodným darčekom! Náramky značky Glosery sú v súčasnosti skvelým darčekom pod stromček a my to dobre vieme. Preto sme pre Vás pripravili jedinečnú možnosť, kedy nemusíte riešiť, čo v prípade, ak náramok nevyhovuje, nesadne veľkosť a pod.. GARANCIA vrátenia peňazí, výmeny a zmeny veľkosti náramku až po Vianociach do 15.1.2018 . Tak preto neváhajte a už teraz môžete bez obáv nakúpiť darčeky na Vianoce pre svojich blízkych. Ak náramok nebude vyhovovať, prípadne nebude sedieť veľkosť, tak ho jednoducho vrátite / požiadate o zmenu veľkosti ZDARMA. Predĺžená lehota platí pre všetky nákupy uskutočnené od 18.10.2017. Neváhajte a potešte blízkeho vianočným darčekom od značky Glosery! Ponúkame Vám najlepší a najväčší výber originálnych korálkových náramkov. Na výber máte takmer 200 druhov pánskych a dámskych náramkov. Prajeme Vám príjemný nákup G l o s e r y Ostatné podmienky vrátenia, výmeny a z